עמוד שותפים

ברוך הבא לעמוד השותפים. בעמוד זה תוכל להעתיק את הקישור היחודי שלך לפרסום המוצרים ולראות את ההכנסות שלך משיווק המוצרים באתר!
נא לצפות בסרטון ההדרכה למעלה כדי להבין איך מערכת השותפים עובדת.

דפי פרסום של מוצרים אותם ניתן לפרסם ולהרוויח עמלות:
www.todoitbox.com/facebookcash – עמוד פרסום של קורס להרוויח כסף מפייסבוק מרקט פלייס בשם “פייסבוק קאש”.
עלות הקורס: 200 ש”ח. סכום עמלה: 50% – כל אדם שירכוש את הקורס תרוויחו 100 ש”ח כולל מע”מ.

טקסט מוכן להשתמש בפרסום, נא להשתמש רק בו, מי שמעוניין להשתמש בטקסט אחר נא לשלוח לנו הודעה בצור קשר עם הטקסט ולבקש שנאשר לכם אותו:
לפני מספר חודשים פייסבוק יצאה עם פלטפורמה חדשה והיום בזכות הפלטפורמה הזאת ישראלים רבים מתפרנסים ממנה.
הפלטפורמה חינמית לגמרי והיא נמצאת מתחת לאף שלכם.
היום יש לכם הזדמנות ללמוד איך לעבוד עם הפלטפורמה הזאת ולייצר עוד הכנסה בזמנכם הפנוי! כל מה שצריך לעשות זה לפעול ולהתמיד בשיטה! שימו לב להזדמנות שתראו בדף הבא ואל תפספסו אותה כי בסוף השבוע היא יורדת מהאוויר, לחצו על הקישור עכשיו >>>

סרטונים מוכנים שאפשר להוסיף לפרסומים למי שרוצה:

תשלום: העברה בנקאית או פייפל. בכל תחילת חודש עד ה10 לחודש אנו נעבור על נכונות נתוני ההכנסות ואם יצרתם הכנסות נשלח הודעה אליכם במייל עם פרטים לגבי מה לכתוב בחשבונית\קבלה ונבקש ממכם לספק לנו את פרטי הבנק על מנת שנוכל לבצע לכם העברה בנקאית של הסכום. מינימום משיכה: 300 ש”ח. שימו לב שהנתונים במערכת השותפים של כמות מכירות וכמות ביקורים שלכם אמורה להיות נכונה, אך תמיד יכולים להיות אי דיוקים ולכן רק במייל שנשלח לכם יהיו התוצאות המדויקות לאחר הבדיקות שלנו.
תנאי שימוש במערכת השותפים

זהו עמוד השותפים שלנו. אם אתה משווק קיים, אנא התחבר כדי לקבל גישה ללוח הבקרה שלך.

אם אינך משווק, אך ברצונך להיות אחד, תצטרך להגיש בקשה. כדי להגיש בקשה, עליך להיות משתמש רשום באתר זה. אם יש לך חשבון קיים באתר זה, אנא התחבר. אם לא, אנא הירשם.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד